Ochranné fólie Savvies

Ochranné fólie Savvies

Ochranné fólie Savvies sú navrhnuté a konštruované tak, aby v žiadnom prípade neobmedzovali funkčnosť, použiteľnosť, či priehľadnosť. Sýtosť a ostrosť farieb je maximálne zachovaná vďaka ich prehľadnému prevedeniu. Ochranné fólie Savvies sú rezané laserom v Nemecku pomocou špeciálnych strojov. Presné prispôsobené formy sú zárukou vynikajúcej priľanavosti.


Ochranné fólie Savvies

  • kryštálovo priehľadné prevedenie
  • ľahko aplikovateľné, zvládnete na prvý krát
  • chráni pred nechcenými škrabancami
  • ultra tenké prevedenie, dokonalo priehľadné
  • vyrobené priamo v Nemecku
  • jednoduchá demontáž, stačí ju len odlepiť
  • silikónová lepiaca vrstva, ktorá drží dlho a pevne
  • v sade 2 kusy, tak aspoň máte jednu v zálohe

Ochranné fólie Savvies majú silikónovú lepiacu vrstvu, vďaka nej je aplikácia rýchla, jednoduchá a minimalizujú sa tak aj prípadne nežiadúce vzduchové bublinky. Vzduchové bublinky sa môžu vytvoriť pri aplikácii fólie medzi fóliou a lepenou plochou. Bublinky môžete ihneď pri aplikácii ľahko vytlačiť cez okraje fólie.

Vďaka antistatickému povrchu nebudú ochranné fólie Savvies na seba zberať prach, pri jej aplikácii. To je veľká výhoda oproti iným fóliám. Aplikácia je veľmi jednoduchá, zvládnete ju na prvý krát. Rovnako rýchle a jednoduché je aj prípadné odstránenie fólie. Stačí ju od kraja stiahnuť dole alebo do strany. Po jej odstránení neostanú žiadne jej zvyšky, ani zvyšky silikónovej lepiacej vrstvy.

Ochranné fólie Savvies v našej ponuke sú buď na predný displej alebo na zadnú stranu mobilného telefónu. To, na ktorú stranu je fólia určená, je vždy uvedené na konci za pomlčkou. Skôr, ako objednáte, uistite sa, či nemáme viacero fólii aj pre váš mobilný telefón.

Naše fólie sú vždy dodávané aj s obrázkovým a textovým návodom v slovenskom jazyku, ako aplikovať ochrannú fóliu. Podrobný návod krok za krokom, ako aplikovať fóliu, nájdete tu.


Nenašli ste fóliu na váš telefón?


Vieme vyrobiť a dodať rôzne fólie, nielen na mobilné telefóny, ale aj GPS zariadenia, palubné počítače do áut, rádia a na veľa iných zariadení. Aktuálne máme k dispozícii viac ako 18 000 rôznych foriem. Pre individuálnu ponuku nás kontaktujte.

Copyright 2014-2018 ochranne-folie.sk All rights reserved.

Prevádzkuje Michal Janošec.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.