Web
Analytics

Návod na aplikáciu fólie

Všetky ochranné fólie pre mobilné telefóny z www.ochranne-folie.sk sú veľmi ľahko aplikovateľné, pokiaľ dodržiavate pár jednoduchých krokov. Prevedieme Vás jednotlivými krokmi a informujeme Vás na čo by ste s mali dať pozor. Sme si istý že s výsledkom budete spokojný keď dodržíte tieto 4 kroky :


Krok 1 : Kontrola rozmerov

Najprv skontrolujte, či ochranná fólia je vhodná pre Vaše zariadenie. Preto umiestnite ochrannú fóliu na vašom displeji a skontrolujte, či vzdialenosti k okrajom správne sedia, a to najmä pre displeje so zaoblenými okrajmi, ochranná fólia je primárne určená na ochranu rovných častí hlavného displeja

 

 

 

 

 


 

Krok 2 : Príprava na aplikáciu

Nájdite si miesto s čo najmenšou koncentráciou prachu, ak je to možné (napr v kúpeľni). Vezmite svoj prístroj, ochrannú fóliu, pomocný nástroj (napr kreditnú kartu) a handričku z mikrovlákna. Vyčistite displej dôkladne pomocou handričky z mikrovlákien a odstráňte všetok prach a nečistoty. Tento krok je najdôležitejší pre aplikáciu bez bubliniek.

 

 

 

 

 


Krok 3 : Aplikácia

Ak použijete kreditnú kartu ako pomôcku, zabaľte ju do handričky z mikrovlákna aby ste predišly prípadnému poškodeniu fólie. Odlepte tenkú kryciu fóliu z jednej strany do polovice, začnite z vrchnej strany a pripevnite fóliu tak, aby všetky vyrezy pre napr. mikrofón alebo kameru presne sedeli. Postupne pritláčajte fóliu k displeju pomocou karty a zároveň odlepujte zbytok tenkej ochrannej fólie.

 

 

 

 

 


Krok 5 : Dokončenie a vyhladenie

Ochranná fólia sa sama prispôsobí na rovnej ploche displeja. Teraz treba opatrne vyhladiť akékoľvek malé bublinky, smerom od stredu k okrajom.

Ak sú stále prítomné bublinky, ktoré sa nedajú vyhladiť, opatrne odlepte fóliu a odstráňte nečistoty na Vašom displeji napríklad obyčajnou lepiacou páskou.